← powrót

News

Art&Fashion Coctail – Popołudnie z modą i sztuką w kobiecym gronie.

Data: 03.06.2017

Kameralne spotkanie z projektantką Gosią Sobiczewską założycielką marki ESTby ES oraz artystką Marianną Stuhr, podczas którego zaprezentowana zostanie autorska kolekcja ubrań i grafik stanowiących jej inspirację.

Swoisty koktajl mody i sztuki w intymnym wnętrzu Food Art Gallery to scenariusz na dzień idealny.

est_by_es_logo_2_popr NOVA

Marka ESTby ES stworzona została przez Gosię Sobiczewską w 2009 r. Projektantka ukończyła Wydział Tkaniny i Odzieży Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Projektowała kostiumy teatralne do francuskiej wersji dramatu Janusza Głowackiego „Czwarta siostra”, wystawianego m.in. w Théâtre Sylvia Monfort w Paryżu. Prowadziła autorski blok wykładów z historii ubioru i kreowania wizerunku w International Visage and Makeup School (FAM) w Nicei oraz w Warszawie

ESTby ES. to autorska moda w służbie codzienności, bez krzykliwości, ale z wzorniczą intrygą. Z pozoru proste formy spódnicy, płaszcza, koszuli czy sukienki przyciągają uwagę dyskretnym drapowaniem, ukrytym deseniem czy cięciem. Tu nic nie jest do końca oczywiste, ale wszystko jest doskonale użyteczne i stworzone z myślą o kobiecej sylwetce.

http://estbyes.com/

Podczas Art and Fashion Coctail, projektantka Gosia Sobiczewska zaprezentuje

swoja autorską kolekcję w tym linię STORY OFF… stworzoną wspólnie z artystką Marianną Stuhr.

Ten koktajl mody i sztuki to doskonała okazja, zarówno do osobistego poznania twórców jak i okazja do przymierzenia i zakupienia wyjątkowych ubrań niczym na prywatnym pokazie mody.

Spotkanie pozostawi słodki zapach białych brzoskwiń, które kryją się w legendarnym koktajlu Bellini

03 czerwca
godz. 13:00
WSTĘP WOLNY
Food Art Gallery
Ul. Księcia Witolda 1/1
Wrocław

art-and-fashion art-and-fashion2


Info