← powrót

News

Kameralne spotkania biznesowe w Food Art Gallery

Miejsce spotkań

Restauracja Food Art Gallery to ciche i luksusowe miejsce, w którym dba się o estetykę i wysoką kulturę kulinarną, dzięki czemu to idealne miejsce na spotkania biznesowe, rozmowy z kontrahentami, czy spotkania firmowe w większym gronie.

Subtelne wnętrze restauracji sprzyja nieśpiesznym rozmowom, a wyrafinowana kuchnia zapewnia niezapomniane doznania smakowe, doskonałość dopełnia dyskretna i przyjazna obsługa wyczuwająca potrzeby Gości. Korzystając z restauracji w porze lunchowej, w każdym tygodniu Szef Kuchni, przygotowuje inne, nowe lunch menu oparte wyłącznie na świeżych i sezonowych składnikach.

To doskonałe miejsce szczególnie dla kameralnych spotkań biznesowych, czy firmowych kolacji, dzięki możliwości wydzielenia osobnej sali, profesjonalnego rzutnika, czy nawet indywidualnie komponowanego menu.

Food Art Gallery zapewnia profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do potrzeb najbardziej wymagających Gości. Niezależnie od charakteru spotkania, Goście Food Art Gallery zawsze mogą spodziewać się najlepszej kuchni, doskonałej obsługi i przyjemnej atmosfery.


 

Food Art Gallery jako miejsce spotkań rekomendują:

mc_diam_logo

spotkanie-biznesowe miejsce-spotkan


Info