← powrót

News

Konferencja Marketing Progress Cafe

Data: 19.03.2015
Rozmowy przy kawie o marketingu w kulturze
– podsumowanie pierwszego spotkania

Kultura i sztuka jest od zawsze bardzo bliska Food Art Gallery. Dlatego cieszymy się, że pierwsze spotkanie z cyklu Marketing Progress Cafe, poświęcone komunikacji w kulturze, spotkało się z tak dużym zainteresowaniem. Pełna sala gości podczas wydarzenia jest sygnałem, że jest to ważny i aktualny temat, zwłaszcza że w 2016 roku Wrocław będzie nosił tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. Na konferencję przybyło ponad 40 praktyków marketingu i PR w instytucjach kultury. Miło nam było także gościć prelegentów spoza Wrocławia: pana Mariusza Wróbla, który jest dyrektorem Silesia Film, oraz pana Sławomira Czarneckiego z Instytutu Kultury Miejskiej w Gdańsku. Obaj panowie przedstawili w swoich wystąpieniach ciekawe spostrzeżenia i argumenty, które sprowokowały na koniec ożywioną dyskusję. Goście chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami i trudnościami, jakie napotykają w codziennej pracy.

Patronami medialnymi pierwszego spotkania Marketing Progress Cafe byli: Biznes Dolnośląski oraz Kapitał Dolnego Śląska. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową relacją na stronie: http://www.biznesdolnoslaski.pl/2015/03/20/pod-naszym-patronatem-o-marketingu-w-kulturze-pierwsze-spotkanie-w-ramach-cyklu-marketing-progress-cafe/.

Nowy cykl spotkań marketingowych
vol. 1 Komunikacja w kulturze

Aktywnie włączamy się w rozwój kulturalny Wrocławia. Wspólnie z agencją marketingu zintegrowanego Mind Progress Group organizujemy cykl spotkań pod nazwą Marketing Progress Cafe. Pierwsze spotkanie, dotyczące komunikacji w kulturze, odbędzie się 19 marca o godz. 18:00 w naszej restauracji.

Jest to projekt przygotowany z myślą o praktykach marketingu, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniami, podyskutować z ludźmi z branży i posłuchać zaproszonych ekspertów. Podczas Marketing Progress Cafe wystąpią specjaliści ds. marketingu i Public Relations w instytucjach kultury: Mariusz Wróbel – dyrektor Silesia Film, a także menedżer kultury oraz doradca w zakresie PR-u i komunikacji marketingowej oraz Sławomir Czarnecki, który na co dzień pracuje w Instytucie Kultury Miejskiej w Gdańsku, gdzie odpowiada za komunikację oraz koordynuje prace Obserwatorium Kultury i Medialab Gdańsk. Patronami medialnymi wydarzenia są: Kapitał Dolnego Śląska i Biznes Dolnośląski.

Formuła spotkania zakłada dwa wystąpienia prelegentów oraz panel dyskusyjny. Udział w Marketing Progress Cafe jest bezpłatny, a z racji limitowanej liczby miejsc obowiązuje rejestracja na stronie www.marketingprogresscafe.evenea.pl.

Food Art Gallery to doskonałe miejsce sprzyjające kameralnym i biznesowym spotkaniom, dzięki udogodnieniom w postaci możliwości wydzielenia osobnej sali, profesjonalnego rzutnika, czy indywidualnie skomponowanego menu.

MPC_grafika2

marketing-progress


Info